E-booki

W zakresie sprzedaży naszych publikacji w postaci elektronicznej (e-book) współpracujemy z platformą internetową OSDW Azymut oraz books-box.com Dzięki temu zyskaliśmy możliwość profesjonalnej sprzedaży naszych książek i czasopism naukowych w formie e-booków. Tym samym nasze nowe, jak i dawniej wydane publikacje będą sukcesywnie konwertowane na wersje elektroniczne i udostępniane na platformach dla kupujących.  

Zapraszamy na strony:

Księgarnia Naukowa AHE

books-box.com   Biblioteka online książek akademickich (czasopisma i monografie)   

***

W zakresie sprzedaży e-booków OSDW AZYMUT współpracuje z ok. 200 e-księgarniami. Jest to najszersza sieć dystrybucji w Polsce:
— największe księgarnie internetowe m.in. www.gandalf.com.pl, www.inbook.pl, www.bookmaster.pl 
— księgarnie Grupy Wydawniczej PWN: www.ravelo.pl, www.bezokladki.pl, która sprzedaje ebooki także na Allegro: www.ksiegarniapwn.pl, www.pzwl.pl 
—160 księgarni internetowych hostingowych.

Oferta plików do wypożyczenia w ramach serwisów www.ibuk.pl oraz www.libra.ibuk.pl, dla których OSDW Azymut jest jedynym dostawcą treści elektronicznych jest dostępna dla:
— klientów indywidualnych (www.ibuk.pl). Wystarczy zarejestrować się na stronie serwisu i opłacić dostęp do wybranej książki;
— klientów korporacyjnych (www.libra.ibuk.pl) – ponad 300 bibliotek (akademickie i publiczne).

***

W ofercie biblioteki online Booksbox znajduje się ponad 180 naszych tytułów. 

Kup pakiet i zyskaj dostęp do stron z wybranych książek! Zgodnie z preferencjami, w ramach pakietu możesz odkrywać całe rozdziały lub konkretne strony z dowolnej ilości publikacji. Nie wiesz gdzie szukać? Sprawdź darmowy spis treści lub wykorzystaj narzędzie rekomendacji, które podpowie Ci dokładne strony zawierające treści o pożądanej tematyce! Do wyboru masz trzy pakiety:  Dzielny Uczeń (20 stron), Wzorowy student (100 stron) i Przyszły noblista (500 stron). 

Pamiętaj, że wszystkie kupione przez Ciebie strony już na zawsze będą dostępne w Twoim profilu, a pakiety nie są ograniczone czasowo.